Hits Music | Hits Mp3 | Hit Albüm indir | Radio Hits

Menu
3 | Views | Görüldü

Cansever Ben Ne Günler Gördüm 2013 full albüm indir

3 | Views | Görüldü

Cansever Ben Ne Günler Gördüm 2013 full albüm indir

cansever

Cansever Ben Ne Günler Gördüm 2013 full albüm indirme dinleme sitesi farkıyla.

albumicerik

1. Ben Ne Günler Gördüm
Söz & Müzik: Ümit Aksoy

2. Sen De Gittin
Söz & Müzik: Ümit Aksoy

3. Sustum
Söz & Müzik: Ümit Aksoy

4. Vay Babo
Söz & Müzik: Mert Cicin

5. Su Olsam Sensiz Akmam Ki
Söz & Müzik: Yıldız Tilbe

6. Saygı Duyarım
Söz & Müzik: Ümit Aksoy

7. Yetti Canıma
Söz & Müzik: Ümit Aksoy

8. Anam Olsaydı
Söz & Müzik: Yudum Tatar

9. Biz İkimiz
Söz & Müzik: Cansever

10. Nöbetlerdeyim
Söz & Müzik: Mert Cicin

11. Cala Cala
Söz & Müzik: Şevket Uğurçay

indirdowland

turbobit.net

 

Mini Biyografi / Haber

Yıl 1997. Cansever, Kara Çadır adlı o meşhur Yemen türküsünü kendine özgü yorumuyla ilk kez İbo Showda seslendirdiğinde; milyonlarca Türk, televizyon ekranlarına kilitlenmişti. Kim bu kadın? O ne biçim bir ses? Herkes bunları konuşmaya başlamıştı ve ertesi gün, Cansever bir günde 400 bin satış yaparak müzik piyasalarını alt üst etmişti Bu bir rekor ve Türk insanının Onu bağrına bastığının, sevdiğinin göstergesiydi. Canseverin Türkiye macerası o yıl başlamıştı

Klip Müzik ile çalıştığı yıllarda iyi bir promosyon yapıldığı için uzun bir süre yükselişini sürdürdü. Ancak, Klip Müzik son yıllarında ne kendisine ne de sanatçılarına artık fayda sağlayamaz hale geldiğinde ve bir gün kapandığında Canseverin şansı da kötüye gitmeye başladı. Üstüne bir de yıllardır çektiği sağlık sorunları yeniden kendini hissettirmeye başladı. Stres ve üzüntü her geçen gün Onun belini büküyor görüntüsünü olumsuz etkiliyordu.

2002. Ünlü Amerikalı Blues Brothers grubunun gitaristi Eric Udel ve etnik şarkıcı Jack Clift, Türkiyeye geldiklerinde bir televizyonda izledikleri Canseverden çok etkilendiler ve albüm teklif ettiler. 5 Yeni şarkı yapıldı. Ancak; çeşitli nedenlerle proje yarım kaldı. Amerika hayalleri de ertelenmiş oldu.

Bir önceki yazımız olan Mydonose Türk Orjinal Top 40 Listesi 19 Haziran 2013 full albüm indir başlıklı makalemizde Berkay, Ceceli ve Ferhat hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Categories:   Genel, Türkçe Mp3

Tags:  ,

Comments

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nu